161 položiek celkom

Cena

02
102
tempImageckJFtS 3261
Hore
Ďalšie produkty

Hľadáte originálne a kvalitné magnetky na svadbu alebo inú významnú udalosť? Ponúkame širokú škálu magnetiek, ktoré sú nielen praktickým, ale aj originálnym darčekom pre svadobných hostí. Naše produkty zahŕňajú:

1. Plechové farebné magnetky - Tieto magnetky sú najvyššej kvality na trhu vďaka výrobe pomocou špeciálnej tlačiarne a lisu, čo zaručuje ich odolnosť voči rôznym podmienkam. Sú takmer nerozbitné a môžete si vybrať akúkoľvek potlač - od obrázkov a fotografií až po logá.

2. Drevené gravírované magnetky (Eko) - Vyrobené s láskou k prírode, tieto magnetky sú gravírované laserom do drevenej preglejky. Ponúkame možnosť vytvoriť akýkoľvek vzor alebo tvar na mieru podľa vašich predstáv.

3. Drevené farebné magnetky - Najnovší prírastok do našej ponuky, tieto magnetky sú potlačené špeciálnou tlačiarňou, ktorá umožňuje aplikáciu akejkoľvek grafiky. Ideálna voľba pre firmy, ktoré hľadajú štítky, prívesky alebo iné predmety s individuálnou potlačou.

Každý produkt je vyrábaný s dôrazom na detail a profesionálnu kvalitu. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo pre individuálnu objednávku.